3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Énekest/énekesnőt keresünk!

Témakörök
Hirdetés
Énekest/énekesnőt keresünk!
rulett98 2009. jún.. 5.  16:11 61
Egész éves fellépésekkel rendelkező, a vendéglőiparban dolgozó bulizenekar jól képzett, magas munkabírású, megbízható, szakmáját szerető, jó megjelenésű énekesnőt keres.(Jó kereseti lehetőség!)
Működési területünk országos,de a jelentkezőket elsősorban Veszprém, Fejér megye illetve a Balaton környékéről várjuk.
Előny a színpadi rutin, hangszeres tudás illetve a széles repertoár.
Tel:06 (20) 241 1895 E-mail: myvoice@citromail.hu
   
Pöszméte84 2009. máj.. 28.  13:14 60
24 éves budapesti zeneimádó lány keresi rendezvényzenekarát. Előzőleg már énekeltem hasonló bandában és nagyon szerettem. Sokféle stílusban megtalálom magam és nagyon vágyom rá, hogy újra belevágjak.
Ha valakinek felkeltettem az érdeklődését kérem bízalommal keressen, nem fogja megbánni.
tel: 70 5457741, niku595@yahoo.com
köszönöm
   
Gyuri 2009. máj.. 19.  15:48 59
Keressük a Budapesti Michale Gravest, Misfits tribute zenekarhoz. Ja, és kéne hozzá egy dobos is.
Elérhetőségek: Gyuri: 06703692876 e-mail: 06703692876@vodafone.hu, Miki: 06209468991
   
Salamander3 2009. máj.. 17.  20:46 58
Sziasztok.
Énekes vagyok,20 éves.szeretnék az új szövegeimhez alapokat.
alternatív pop hiphop stílusban mint pl(puskás peti,sp,zentai márk alapjai)
Olyan alap készítő beatmakert keresek,aki tudna társulni velem,hogy ő zenét csinál,én meg éneklek.így adnánk ki számokat.

Akit felkeltette a hírdetésem,az kérem írjon nekem a tarantino3@citromail.hu
   
zsanett.zsurkan 2009. máj.. 14.  17:45 57
25 éves, budapesti székhelyű, csinos, intelligens, 18 év intenzív szakmai tanulmánnyal és színpadi rutinnal rendelkező, Magyarországon és külföldön aktívan működő rendezvényzenekarokban is dolgozó énekes hölgy korrekt együttműködési feltételek mellett zenekart keres. Elérhetőség: Zsurkán Zsanett Tel.: 06-30/390-9061 E-mail: zsanett.zsurkan@gmail.com.
   
AtomVihar 2009. máj.. 14.  12:10 56
Trash Metal együttes keresi leendő énekesét!
A stílus amit képviselünk a kemény Rock és a Trash Metal közti sziklás szakadékban terül el!

Nagyrészt feldolgozásokat játszunk, persze egyenlőre!
(Metallica, Megadeth, Pantera, Sepultura, Ramones, AC/DC... stb.)

Ha szeretnél csatlakozni egy igazi régi vonalú Trash Metal bandához és úgy érzed, hogy
énektudásod és hangod megfelel a fent felsorolt elvárásoknak akkor te vagy az az tag akire szükségünk van!!

Keress fel minket a következő e-mail címen:

atomvihar@gmail.com
   
stillonroad 2009. máj.. 13.  15:06 55
Újáalakuló budapesti dallamos rockzenekarba képzett, színpadi gyakorlattal rendelkező énekest és basszusgitárost keresünk.

Bővebb infó itt: www.mymusic.hu/stillonroad

email: lacagee@yahoo.com
   
kris.sk 2009. máj.. 12.  16:49 54
Üdv!
Budapesti punk-rock zenekar keresi énekesét. irány: offspring, simple plan, millencolin, green day, stb., saját számok kb fele arányban.
Előny, ha jól érzed magad a színpadon.
Ha érdekel írj a thelepesmez@citromail.hu -címre
   
Bertalan László 2009. máj.. 12.  12:47 53
Budapesti Funk-acidjazz, dance zenekar énekes-mc-freestylert keres.
E-mail: mdatkft@gmail.com
A zenénk:
Link: myspace.com/funkongs
   
nickakos 2009. ápr.. 16.  19:19 52
metál énekest keresünk!
16. ker mellett saját próbahely, full felszerelt, minden cuccal! 2gitár,bass,dob,énekes(rapper) adott!frontembert keresünk! irány: subscribe,protest the hero, sikth,slipknot,...kor: 17-20
bővebb infó: nickakos@msn.com
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky