3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Énekest/énekesnőt keresünk!

Témakörök
Hirdetés
Énekest/énekesnőt keresünk!
GabrielHard 2011. aug.. 8.  20:01 234
!!! ÉNEKES WANTED !!!

Sziasztok!

A pécsi Aiming High heavy metal zenekarba keresünk énekest. Bővebb info a zenekar honlapján: www.aiminghigh.elitweb.hu
25-40 év közöttiek vagyunk, lelkesek, elszántak éppúgy mint te. Már csak TE hiányzol a zenekarból és indulnak a fergeteges metal bulik! Szóval ne teketóriázz, gyere és nyomjuk a metalt hadd pogózzanak a népek!

Üdvözlettel: Gábor
+36-30-6500-725
kemeny.gabor@freemail.hu
www.aiminghigh.elitweb.hu
   
witten 2011. aug.. 3.  10:16 233
Üdv!

20 és 30 év közötti fiúkkal, lányokkal zenélnék Budapesten vagy környékén. 10 évig gitároztam amatőr szinten. Profi múlttal nem rendelkezem, éppen ezért gondoltam, hogy az ének -és mellé, ha szükséges, gitár- lenne számomra megfelelő.
Csapásirány? Porcupine Tree, Blackfield, hallgatok Kornt vagy épp Opethet is, de olyan hangokat valószínűleg nem tudnék előállítani :)
Ja, és a depresszív és dühös zene jó :)

Ha valakit érdekel:
enekmeggitar@gmail.com

Legjobbakat!
Dani
   
GabrielHard 2011. aug.. 2.  15:32 232
Sziasztok!
Pécsi heavy metal zenekarba keresünk énekes-frontembert. Főleg Acceptet játszunk, de egyéb klasszikus metal zenekarok is szerepelnek a repertoárunkban.
Nem gáz ha nem vagy Udo Dirkschneider, se Mark Tornillo, egyszerűen csak énekelj!
Próbaterem van!
Várunk!

Üdv: Gábor
kemeny.gabor@freemail.hu
www.aiminghigh.elitweb.hu
   
feeltheboogie 2011. aug.. 1.  12:33 231
Bp-i, huszonéves tagokból álló rock&roll zenekar keresi énekesét. Elképzelés: saját dalok angolul, magyarul, fellépés stb. Most még más együttesek dalait is játsszuk (pl. Aerosmith, ACDC, Guns, Twisted Sister). Pár saját dalunk zeneileg már kész van, csak az ének és a szöveg hiányzik. Amit elvárunk: megbízhatóság, korrektség, tisztelet és szeretet a zene és az együttes iránt, valamint szorgalom. Mindezt mi is nyújtjuk. E-mail: feeltheboogie@freemail.hu
   
KooltaKing 2011. júl.. 31.  19:28 230
Fiatal énekes Vasmegyében zenekart keres. A stílus mind1, szinte bármit elénekelek, Máté Pétertől az AC/DC-ig. Kemény heavy metal-os hörgéseket nem vállalok. Kőszegi vagyok, 17 éves, azt mondják, jó hangú, és kitartó, nem riadok vissza a megpróbáltatásoktól. Saját számokat játszó zenekarban is szívesen kivenném a részem. Angol és magyar nyelvű dalokat is elénekelek, ha valakinek kellek, kérlek jelentkezzetek!
e-mail:
koolta@indamail.hu
telefon:
06-30-220-6100
   
joker85 2011. júl.. 4.  14:19 229
sziasztok,

énekest keresünk hard rock/metál bandánkba, ilyesmi zenéhez:
[link]
[link]
egyéb infók, zenék: blackbirdmusic.hu
alapvetően saját számokat játszunk, néhány feldolgozással ízesítve(Maiden, Piramis).

meglévő zenei anyag egy bő lemeznyi kb.

A leendő énekessel szembeni elvárás:
meglévő zenei tudás (énektudás, nem hörgés!!!!), zenekari tapasztalat, heti egy próba
hely: Budapest

akit érdekel a dolog, nálam tud jelentkezni:
csizmar.robert@gmail.com
tel: 20/4416221

üdv

Joker
   
Party2 2011. júl.. 2.  09:01 228
Igényes, minőségi party-zenekar kész műsorral, lekötött bulikkal profi férfi énekest keres elsősorban Békés megyéből. Érdeklődni az alábbi e-mail címen lehet:
zenekarienekes@gmail.com
   
buliwood 2011. júl.. 1.  13:35 227
Szintetizátoros kíséretem mellé keresek aranytorkú énekesnőt, 30-45 éves korig fejér megyéből.
Repertoárom folyamatosan bővítem.
Nem kell profinak lenni, de tudj énekelni.
Ha tudsz gitáron játszani az előny, de nem feltétel!Amit énekelni kell: Pop, Mulatós, Sláger, Retro
Érd. info.zenesz@gmail.com
   
matrailevi 2011. jún.. 29.  16:30 226
A "public smokers" alternatív könnyűrock zenekar budapesti férfi énekest keres (lehetőleg tapasztalattal rendelkező, haladó énekest)! Kérjük csak abban az esetben jelentkezz, ha az alábbi zenéink tetszenek:

[link]
[link]
[link]

Hetente próbálunk a XI. kerületben, a zenekar egy éve alakult, azóta rendszeresen koncertezünk.
Elérhetőség itt:
Levi 0630 527 81 89
   
standupnscream 2011. jún.. 22.  21:21 225
Tiszteletem tehetséges zenészek!

Haladó dobost, gitárost és basszusgitárost keresünk budapesti punkrock bandánkba. Felszerelésed és saját gyakorlási lehetőséged legyen. Eleinte feldolgozások(sum41, blink 182, green day, good charlotte, simple plan, story of the year, billy talent és társai). Korhatár nincs, bárki jelentkezhet aki úgyérzi megfelelően tökös és benne lenne minden hülyeségben és mindenben amiben kell, és persze azért tudd is használni a kütyüdet :)

elérhetőség: bulint0324@gmail.com
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky