3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Énekest/énekesnőt keresünk!

Témakörök
Hirdetés
Énekest/énekesnőt keresünk!
Atta 2011. jún.. 20.  13:07 224
Tapasztalt énekesnő keresi már működő zenekarát, tánczene és vendéglátó műfajban rendszeres fellépési lehetőség reményében. Nagykőrös, Kecskemét, vagy ezek vonzáskörzetéből. Több mint 5 év szakmai tapasztalat, kb. 120 db-os repertoár,ha szükséges, bővítem. Magyar, angol, spanyol nyelvű dalok.Kitartó vagyok,és nem félek a kihívásoktól. Nép Anita 0670-286-96-65
   
Atta 2011. jún.. 20.  13:04 223
Tapasztalt énekesnő keresi már működő zenekarát, tánczene és vendéglátó műfajban rendszeres fellépési lehetőség reményében. Nagykőrös, Kecskemét, vagy ezek vonzáskörzetéből. Több mint 5 év szakmai tapasztalat, kb. 120 db-os repertoár,ha szükséges, bővítem. Magyar, angol, spanyol nyelvű dalok.Kitartó vagyok,és nem félek a kihívásoktól.
   
The play 2011. jún.. 17.  14:22 222
http://www.myspace.com/theplaymusic

Ha esetleg érdekel a prüntyögős csodálatoséletünk

Ugyanitt egyébként billentőst keresünk, többek között erre... van még feldolgozás, muse, placebo, rhcp, és tervbe coldplay national radiohead stb
   
Sissi87 2011. jún.. 15.  22:57 221
Jaj, bocsánat! Helyet elfelejtettem megadni!
Szóval én Pesten szeretnék zenekart. Ugyan Miskolc környéki vagyok, de ha minden igaz, szeptembertől fel szeretnék költözni Pestre. Ezért szeretnék ott zenekart.:) Ja, és 24 éves vagyok.
Ide várom a leveleket: sissicica@gmail.com
   
Sissi87 2011. jún.. 15.  14:43 220
Sziasztok!
Először is nagyon szeretnék egy zenekart.:) Na nem arra a bedurvulós rock-ra gondolok, hanem a lágyabb rock-ra, ami már hajaz a popra. Hogy némi támpontot adjak (ugyanis nem nagyon tudom pontosan körülírni, milyen zenére is gondolok), felsorolom a mostanában hallgatott kedvenceket:

- Adam Lambert
- Alicia Keys
- Anastasia
- Christina Aguilera
- Lady Gaga (bár tőle inkább a zongorás, akusztikus verziók, mint az "eredeti")
- Rihanna
- 30 Seconds to Mars
- Muse
- Placebo

Nos, tény, hogy vegyes a felhozatal, bevallom.:) Remélem, egy kicsi bepillantást nyertek mindazok, akik kíváncsiak voltak rám, hogy milyen zenék állnak közel hozzám. Köszönöm, hogy elolvastátok (aki elolvasta:))
És igen, valami ilyen, efféle zenéket játszó zenekart keresek.:)
   
Privateer 2011. jún.. 14.  20:26 219
Rutinos tagokból álló, újonnan alakuló, kizárólag Running Wild-dalokat játszó budapesti zenekarhoz keresünk zenésztársat a következő posztra: ének. Ha beszállnál, írj a privateerband@gmail.com címre!
   
stoned raider 2011. jún.. 14.  19:13 218
Helló!

Induló pesti pszichedelikus rock banda keresi (16-22 ÉV KÖZTI!) énekesét.
Előny ha jazz kedvelő vagy, és minnél rugalmasabb zenei ízléssel rendelkezel.
Billentyűs, gitáros, basszgitáros, dobos már van.
Főbb irányvonalak: Pink Floyd, Doors
Érdeklődni lehet: mexicola0115@windowslive.com e-mail címen, és tel.:06706063375
   
SndorZ2 2011. jún.. 13.  21:28 217
Sziasztok!

Énekest vagy gitáros-énekest,esetleg énekesnőt keresek a Jászságban.Én billentyűzöm. A fő vonal 60-70-es évek slágerei,sanzonok,swingek.Éttermi zenélés lenne az elképzelés.

A többit megbeszéljük...

zsadisanyi@gmail.com
   
Ábi_backstage62 2011. jún.. 10.  18:10 216
Sziasztok!
Budapest környékén keresünk sürgősen énekest! Rock/r'n'r stílusú zenéket játszunk, de még úgymond "populáris kereteken belül" (pl: I love r'n'r, It's my life). A banda tagjai 18 évesek, ettől nem túl eltérő életkorú énekest keresünk.

Nem hátrány, hogy ha gitározni is tudsz. Júniustól már folyamatosan vannak koncertidőpontok, nagyobb helyeken is (pl.: Maglódi Nagyhíd Fesztivál), ezért az idő is nagyon sürget!!! Egyenlőre feldolgozások/átdolgozások vannak a repertoárban.

Tényleg olyan énekest keresünk, aki komoly elképzelésekkel rendelkezik!!!!!
   
yelyah 2011. jún.. 9.  17:55 215
Sziasztok! 21 éves kialföldi lány keres olyan zenekarokat, ahol énekes hiány van. Főként az amerikai punk zene érdekel (pl.: Paramore, Avril, Sum41, stb.), de bizonyos kereten belül szóba jöhet más stílus is ;)
Elérhetőségem: yelyah@indamail.hu

Ui: Van zenei tapasztalatom, és több hangszert is meg tudok szólaltatni :)
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky