3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » Bárpult » EMERGENZA rockfeszt

Témakörök
Hirdetés
EMERGENZA rockfeszt
feketepeter 2008. márc.. 22.  16:38 4
Plutobass, amatőr zenekarok jelentkeznek ide, mindenki felléphet, aki jelentkezik, 12 ezer volt idén, de szerintem az ideiről lecsósztatok.

Teknokol, ez egy többfordulós feszt, amit évente egyszer rendeznek meg. Magyarországon összesen 18 koncert van idén. Hogy egy-egy este mennyi ember van, az attól függ, hogy a zenekarok mennyi embert toboroznak. Az elődöntők a Kék Yukban, a döntők pedig az A38 hajón vannak. Ezt már külföldi döntők követik. Szóval elég nagyszabású, csak kicsiből indul. A nemzetközi legjobbak svédországi, meg mittommilyen stúdiózást, ilyesmit nyernek. Persze egy-egy kisdöntő, az lehet, hogy nem izgis annyira, ha nincs ott túl sok ember.
Tavaly állítólag az egész világon 6000 zenekar lépett fel az Emergenzán. Az azért nem rossz.
A lézengésről meg annyit, hogy az emberek az együttesek miatt jönnek, nem a tömegnyomorért.
   
Teknokol 2008. márc.. 21.  11:47 3
Eccer voltam ezen, mivel szinte minden hónapban rendeznek, de akkor kb 10-15 ember lézengett, amiben benne volt a 8 fellépő zenekar is, szóval, nem tűnt olyan népszerű eseménynek :))
   
Plutobass 2008. márc.. 21.  11:26 2
Helo
Én arról érdeklődnék hogy belehet -e ide jutni valahogy játszani mint amatőr zenekar?
   
feketepeter 2008. márc.. 17.  11:23 1
Hallottál már a világ legnagyobb amatőr tehetségkutató fesztiváljáról? Úgy hívják EMERGENZA! (http://www.emergenza.net) Nos, itt rengeteg banda lép fel, érdemes tehát elmenni, esténként általában nyolc együttes szórakoztatja a nagyérdeműt.
A jegyek helyben 1600 Kemény Magyar Forintba kerülnek, ám elővételben olcsóbb, 1100 Ft. Vedd meg minél előbb.
Keress a 30/593-2313-as számon, és ha Pesten jársz fussunk össze, annyi jegyet adok el neked, amennyit csak akarsz!
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky