3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » Kommentek » Cikk hozzászólások » A februári győztes: Hegylakók kommentek

Témakörök
Hirdetés
Vissza a cikkhezA februári győztes: Hegylakók kommentek
U.Zsu 2008. ápr.. 12.  11:09 8
:)))
   
bikka 2008. márc.. 19.  21:32 7
Én bocsi! Nem nektek szántam, hanem az oldal szerkesztőinek!
Nektek gratulálok! Biztos jó buli volt a csütörtökön!
Csak így tovább!!! :)
   
kisherceg 2008. márc.. 18.  20:34 6
Bocsi Bikka! A Hegylakók nem tehetnek róla.
   
Judy 2008. márc.. 18.  12:21 5
Előbb-utóbb meg lesz az a stadionos koncert is!!! Elég lelkesedést és kitartást hozzá!!!
A tehetségetek meg van!!!! Az eddigiekhez pedig csak gratulálni tudok!!!!!
   
bikka 2008. márc.. 18.  09:32 4
Jó sokáig volt kint a januári győztes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   
U.Zsu 2008. márc.. 17.  23:43 3
Gratulálok, csak igy tovább :)) !
   
jill65 2008. márc.. 17.  11:05 2
Hát eljutottak ide is a srácok. Csütörtök révén kevesen voltak a MyMusic partin, így nagyobb ismeretségre nem tett szert a zenekar, de egy újabb felkérést kaptak egy bulira a közönség soraiból. Tehát aki eljött annak tetszett. Április második felében sor kerül rá. Addig is hírdetik a fellépéseik időpontját.
   
titko62 2008. márc.. 17.  10:48 1
A bevezető szövegben a stadionrock hatás elgondolkodtatott, mivel régóta hallgatom a zenéjüket és nekem is eszembe jutott hasonló, hogy milyen lenne egy tágasabb térbe jó hangosítással megszólalniuk. Ezekszerint van benne valami, hogy ez a zene kikívánkozik egy szabadabb területre. Egyszer még erre is sor kerülhet . Remélem, hogy a fiúk is dolgoznak majd érte.
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky