3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Énekes/énekesnő keretetik!!!

Témakörök
Hirdetés
Énekes/énekesnő keretetik!!!
shapeadam 2011. okt.. 26.  05:49 154
Sziasztok!

36 éves énekes vagyok, együttest keresek, többségében az elektronikus stílus berkein belül.

Szívesen hallgatom: IAMX, De/Vision, Nephew, Massive Attack
Magyarok: Zagar, Beat Dis, Vad Fruttik, The Perfect Name, Odett

Régi együttesem honlapja: http://www.wix.com/shapehome/index

E-mail: shapeadam@gmail.com

Ádám
   
laneyklipp 2011. okt.. 13.  13:32 153
A Custom Made zenekar tapasztalt énekest / énekesnőt keres. Infó a zenekarról, stílusról, zenék, stb:
http://www.custommade.hu

Kontakt:
vancsi@custommade.hu
   
gorog_sali 2011. okt.. 8.  11:21 152
Szép napot!!

Budapesti (Progresszív)Nu-metál zenekar vagyunk! Lehetőleg színpadi/előadói tapasztalatokkal rendelkező énekest keresünk aki tud tisztán és erőteljesen is énkelni!! (nem kell profi szinten, de tudja használni a hangját), és emellett itt-ott az üvöltés is menjen. Kizárólag saját számokat játszunk, saját hangzásvilágunkban. Behatások: KoRn!!, Deftones, egy kis Limp Bizkit, Static-X..

Szeretnénk egy komoly énekest aki, komolyan veszi a zenélést és akar valamit, mert nekünk is komoly szándékaink vannak. Legyen kreatív, kitartó, frontembernek való. Rengeteg kész/részben kész számunk van amik már csak arra várnak, h egy énekessel alőadhassuk. Saját havi díjas és otthonosan berendezett próbatermünk van 10perc sétára Csepel Szent Imre tértől, ami 98%-ban teljesen felszerelt. Ének cuccunk van jelenleg, de ha van az csak előny. Heti egy-két nagyobb próbát tartunk, amik vidáman és jó hangulatban telnek el. Keresett énekesünk személyében természetesn jó barátot is keresünk akivel együtt lehet működni és zenélésen kívül jókat lehet sörözni.:)

Üdv.: Jj

e-mail: inverz.music@gmail.com
jani3k@gmail.com
   
GabrielHard 2011. máj.. 15.  15:53 151
Sziasztok!

A pécsi Aiming High zenekarba keresünk énekes-frontembert. Accept, Maiden, Judas stb nótákat játszunk. Próbaterem, fellépési lehetőség adott. A zenekarról bővebb infót itt találtok: www.aiminghigh.elitweb.hu
Életkor nem számít, mi 24-40 közöttiek vagyunk. Lehetsz vidéki is!

Várunk!

Üdv: Gábor

Ide írjatok: kemeny.gabor@freemail.hu
   
brigittamusic 2011. máj.. 14.  06:27 150
BUDAPESTI ÉNEKESNŐ ZENEKART KERES!!!
Élő zenét játszó, fellépésekkel rendelkező PROFI csapatot keresek. Stílusom slágeres, populáris, vegyes.
Több évig zenekaroztam, vendéglátóztam, számos lemezen közreműködtem, most munkát keresek...mert színpad nélkül halott vagyok én is!!!

Rólam bővebben:
[link]


Itt keress:
bbrigitta@t-online.hu
   
AjemMarci 2011. máj.. 13.  16:03 149
Üdvözlet mindenkinek!

Rátermett énekesnőnket keressük. Budapesti zenekarról van szó, repertoárunkban vegyesen megtalálhatóak feldolgozások és saját számok is (egyelőre kb. 70-30% arányban). Stílus tekintetében a 80-as évek hard rock/metal vonalát képviseljük, ez feldolgozások tekintetében többek között a következő bandákat jelenti: Iron Maiden, Scorpions, W.A.S.P., Skid Row stb.

Nem vagyunk kezdők, de a jelöltek esetében a színpadi tapasztalat hiánya nem kizáró ok ha megfelelő szorgalommal tudja pótolni ;) Korban nem sok kikötés van, így is elég vegyesen vagyunk :)

e-mail: ajemmarci@gmail.com
tel.: 30/597-0586
   
Youart 2011. máj.. 10.  11:58 148
YOUART PRODUKCIÓ
Szükség van egy jó menedzserre?! Koncert,fellépés szervezőre(mert unod a sziszifuszi szaladgálást)?! Kezdő és fél profi zenekarokat, énekeseket, énekesnőket , segítjük, menedzseljük a karrier építésben. Fellépési lehetőséggel, promóciós megjelenésekkel(TV, Rádió, Sajtó, Média )Lemez kiadás, videóklip készités, profi fotózás,, Image kialakitás. http://www.youart.hu/ Érdeklődni rövid bemutatkozással, fotóval, linkekkel a következő címen: youart@youart.hu vagy a 06-20-392-7661 telefonon
   
Folkerek 2011. máj.. 9.  18:23 147
Sziasztok!

Budapesti metál zenekar keresi komoly hozzáállású hörgős vagy tiszta énekesét . Elvárások: 20-30 év, zenekari tapasztalat előny. Jelentkezni lehet a folkerek@gmail.com on.

   
GabrielHard 2011. máj.. 8.  21:16 146
Sziasztok!

A pécsi Aiming High zenekarba keresünk énekes-frontembert. Accept, Maiden, Judas stb nótákat játszunk. Próbaterem, fellépési lehetőség adott. A zenekarról bővebb infót itt találtok: www.aiminghigh.elitweb.hu
Életkor nem számít, mi 24-40 közöttiek vagyunk. Lehetsz vidéki is!

Várunk!

Üdv: Gábor

Ide írjatok: kemeny.gabor@freemail.hu
   
brigittamusic 2011. máj.. 6.  19:27 145
BUDAPESTI ÉNEKESNŐ ZENEKART KERES!!!

Élő zenét játszó, fellépésekkel rendelkező PROFI csapatot keresek. Stílusom slágeres, populáris, abszolút vegyes. Több évig zenekaroztam, vendéglátóztam, számos lemezen közreműködtem, most munkát keresek...mert színpad nélkül halott vagyok!!!

Rólam bővebben:
[link]...

Itt érsz el: bbrigitta@t-online.hu
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky