3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Énekes/énekesnő keretetik!!!

Témakörök
Hirdetés
Énekes/énekesnő keretetik!!!
southrebel 2008. szept.. 29.  22:24 43
Énekes/Gitáros komoly, megbízható embereket keres, akik mellesleg nem riadnak vissza ha vokálozni kell:)Játszottam már több zenekarban, főként Metallicát nyomtam, régit-újat egyaránt, de játszottam már egyetemi bulikon Chuck berry-t, Jailhouse rock-ot is:)
Szóval nyitott vagyok mindenre...
southrebel@freemail.hu vagy:
0620/3212271
   
torment 2008. szept.. 29.  12:04 42
Sziasztok. Füzesabony, Eger környékén meglévő metal zenekar keresi hörgős énekesét sürgősen!!!!
A részleteket később, elérhetőség: hathol@citromail.hu
   
Daemona 2008. szept.. 23.  16:19 41
Hell!
17 éves Bp.-i lány vagyok, és szeretnék zenekart alapítani, vagy már meglévő DARK-INDUSTRIAL-METAL, GOTH-ROCK zenekarhoz csatlakozni, mint ÉNEKES, Budapesten!Irányvonal kb Drugzone, Deathstars, Orgy, Manson, Flyleaf,Dr. Melancholia stb... 4 éve hangképzésre járok, előtte 5 évig zongoráztam, és már megfordultam két zenekarban. email: daemona91@gmail.com
   
hopeless 2008. aug.. 25.  14:14 40
25 éves képzett "félprofi" énekesnő keresi zenekarát!
6 éves korom óta zenélek, 16 éves korom óta énekelek!
Főleg dallamos rock vagy metál érdekel!!
Tudok küldeni demót is.
   
Phonophobia 2008. aug.. 24.  16:02 39
ÉNEKEST KERESÜNK!!!

Budapesti amatőr rockzenekarunkba elsősorban 20 év KÖRÜLI, férfi (de a női jelentkezőket is szívesen fogadjuk) énekest keresünk, karakteres hanggal. Céljaink elsősorban a zenélés élvezete, de koncertezni és amatőr fesztiválokra is szeretnénk kijutni. Elsősorban saját számainkat játszuk (jelenleg 7 van kész) és főleg ezeket szeretnénk játszani. Egyelőre 4 főből áll a zenekarunk (2 gitár, basszusgitár, dob). A próbák jó hangulatúak, és nem csak egy énekest keresünk, hanem egy olyan csapatot szeretnénk vele kovácsolni, aki a próbákon kívül is tölt időt egymással. Sörbarátok előnyben, de ha boros vagy, az sem baj :)

e-mail: sosmogyi@vipmail.hu ; majsaidaniel@hotmail.com
mobil: 06(20) 473-8602
   
srose 2008. aug.. 23.  09:54 38
Pécsi metálzenekar énekest/énekesnőt keres a betegség miatt megüresedett énekesi posztra országszerte rendszeres koncertezési lehetőséggel (esetenként külföldön is). Jelentkezni lehet: info@icethunder.hu, vagy 20/599-6959. Az együttesről további információ: http://icethunder.hu.
   
violatamas 2008. júl.. 31.  20:34 37
Sziasztok! A bp-i Seditio zenekar énekesét keresi. Stílusunk: rock. Amiket épp játszunk: Steppenwolf, Kravitz, Aerosmith stb. Bővebb infoért írjatok. Fellépés már volt és lesz is. Nem kell megijedni, nem kell profinak lenni, mi sem vagyunk azok, de azért tudj énekelni. e-mail: seditio1@gmail.com
   
Gergő 2008. júl.. 31.  12:13 36
Énekes vagyok, működő, nem kezdő zenekarnak szívesen felénekelnék demot, albumot ha tetszik amit kéne, de hosszabb távú együtt működés is elképzelhető, ha elfér a saját dolgaim mellet. Hangom: magas, tiszta tenor. Lényegében bármit eléneklek. Stílusilag heavy és power metal tapasztalat adott. Email/Msn: chakra@freestart.hu
Tel:0620 55 439
   
perfectparty 2008. júl.. 29.  17:23 35
ÉNEKEST KERESÜNK!

Ötödik éve folyamatosan működő, rendszeresen koncertező rendezvényzenekarunkba 25-30 év

körüli képzett, rutinos férfi énekest keresünk!
További info: http://www.perfectparty.hu/enekes/

+36(20)527-0545
   
Strh 2008. júl.. 29.  12:15 34
Hello mindenki! Egy bp-i Hardcore Metalcorebanda keresne énekest és II gitárosnak embereket
Amifontos de nélkülözhető
Énekestudjon hörögni és tisztán is énekelni
Eltökéltség amennyiben tetszik amit müvelünk
és arra számitani hfellépések is lesznek dögivel
plusz a szövegeit angolulirja
A gitárosnak :
Kreativitás és ennyi
Megpersze azért ne kezdő gitáros legyen
06202944411 06308358977
E-mail: wasted88@freemail.hu ha vkinek msnje is van ezen a cimen fel is vehet. a többit itt ott amott megbeszéljük hello!
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky