3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » Zenekari fórumok » Queen Unplugged Project zenekar fóruma

Témakörök
Hirdetés
Vissza a zenekar oldaláraQueen Unplugged Project zenekar fóruma
Janis Pub 2012. márc.. 21.  10:05 88
Sziasztok zenekarok! Ez a reg a Janis Pub nevében lett létrehozva. Egy Karaoke és Music Pub vagyunk a Kálvin téren Budapesten. Részletes infok www.janispub.hu oldalon találhatóak a pubról. Folyamatosan keresünk zenekarokat havi program sorozatunkba. Több fajta együtt működési lehetőségre van mód akár hosszú távon is. Kérlek ha érdkel benneteket fellépési lehetőség keressetek meg minket és megbeszéljük a részleteket!!! Üdvözlettel Bánusz Zsolt Program Manager
   
Mona 2008. máj.. 14.  09:38 87
Na mivanitten kéremszépen? Mindenki kidőlt? Én szedek itt egyedül Béres cseppet? :)
   
sea 2008. ápr.. 30.  15:00 86
Megyünk Csömörre? A hely csak pár100m a HÉV-állomástól. Hogy vissza hogy jutunk, arról nem szól a fáma :)
   
tiberio 2008. ápr.. 28.  13:47 85
Szolgálati közlemény. A QUP hivatalos honlapja újraidnult, a vendégkönyv ismét használható!:)
   
Mona 2008. ápr.. 28.  10:04 84
Köszönöm a tegnapot!!! :D Annyira jó, hogy Coolturális 1esület lettünk... :D :D :D :P
Andi, láttam ám, hogy fotóztál!!! :) Majd megnézhetem a képeket? :)
   
sea 2008. ápr.. 26.  16:07 83
Jaj de gyönyörű a tudjátokmi....
   
tiberio 2008. ápr.. 24.  12:52 82
QUP "sajtóközlemény"::))
A jelenlegi "zenekari menedzsment" nagy erőkkel dolgozik az új honlapon, valamint tárgyalásokat folytat nemzetközi turné lehetőségekről. Az angliai élményekről az április 27-i klub esten fogunk beszámolni szóban, képben és hangban. Ennek egyik legfőbb eleme lesz a HQFC által elkészített "egész estés" koncert/dokumentum/utifilm, amely remélhetőleg hitelesen fogja visszaadni a convention hangulatát és a magyar Queen "delegáció" élményeit.
   
sea 2008. ápr.. 24.  11:20 81
Apa, kezdődik...

Nem akartok lassan angliai képet is felrakni?! Vagy az csak egy jelentéktelen epizód a zenekar életében? :D
   
Mona 2008. ápr.. 22.  15:55 80
:) Semmi, semmi, pont az az, hogy nagyon tetszettek! Sőt, belépek a klubba második tagnak!!! :D :P ;)
Jaaaj, hát fizikailag is képtelenség lett volna, ha a drága Jeff-ed nem nézett volna ki jól.. :) Ha ennél jobban kinézett volna, kiesett volna.. :)
GOD SAVE SOTO!!! :D :D :D :D :D
   
moondream 2008. ápr.. 21.  20:10 79
hhö, mijabaj a John Deacon fanclubbal???:P (kérdi az elnök, titkár és egyetlen tag egy személyben:DDDD)
sztem Jeff is nagyon jól néz ki...:DDDDDDD
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky