3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Hangszerbörze » Eladó egy Kustom KBA80 Basszusgitár fej

Témakörök
Hirdetés
Eladó egy Kustom KBA80 Basszusgitár fej
xkingx 2007. okt.. 26.  10:17 1
Eladó egy Kustom KBA80 Basszusgitár fej
Eladó egy Kustom KBA 80 Basszusgitár fej.
A burkolatot én eszközöltem rá mert a nelkul szereztem.
Nyolc ohmos terhelésen kb.negyven-ötven, négy ohmon nyocvan Wattot ad le. Gyakorlo erositonek kivallo es meg kisebb helyek is befuthetok vele fellepesileg. Lefotoztam hogy milyen equalizerei vannak...kimeneti jel telrmeszetesen es kulon labkapcsolo csatlakoztatas is stb
Én egy 4 hangszoros (parhuzamosan kotve) 200w-os Trace Eliot ládán próbáltam igy adta le a 80w-ot.
Eles, tiszta, szep hangja van nagyon. Bar egy alacsony kategorias fender jazz bass-gitarral probaltuk ki, de a behringer 3000 (mar ha szamitasba johet) fejnel elesebben szebben szolt.
Kihangsulyozonám, hogy Baranya megyeben hajlando vagyok a 6-os menten Pecs-Szekszard illetve atnyulva az 51-es uton M9-menten Bajatol egesz Kalocsaig esetleg ettol picit eltero helyekre elvinni megbeszeles alapjan... 37e Ft-ot kerek erte, de alkukepes a cucc...

tovabbi kepek http://www.csitk.hu/kustom.zip
emaileket ugyebar a csitk@freemail.hu-ra varok...
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky