3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Stúdiók, próbatermek » Házi hangfelvétel

Témakörök
Hirdetés
Házi hangfelvétel
Midnight Sunshine 2008. jún.. 10.  10:08 26
Kedves zenekarok!

Azért szeretném elmondani mi történt, hogy veletek ne történhessen meg, ami velünk!
A dolog úgy történt, hogy kb. fél éve béreltünk egy pincét a Határ útnál. A Főbérlőnk már akkor sem segített a helyrehozásában a pincének, de kínnal keservvel lakhatóvá tettük a saját erőnkből és pénzünkből! Ez idáig nem is lenne baj, de a tegnapi esőzésnek köszönhetően, a terműnk totál beázott, és a lent lévő cuccok fele tönkrement. Mikor felhívtuk a főbérlőt, ő nem csak azt közölte, hogy semmi köze hozzá, és nem vállal felelősséget, de mikor ezen felkapva a vizet keményebb hangnemet ütöttem meg közölte, hogy pakoljunk ki az utcára, és takarodjunk! Szóval 2 dologra hívnám fel a figyelmeteket!

Mikor kibérelitek a termet, tisztázzátok, kit terhelnek a karbantartási feladatok, illetve, hogy a főbérlő vállalja e a károkat, ha nem biztosítsátok be magatokat külön, mert mi sem kapunk semmilyen kármentesítést!

A másik, hogy ha a határ út környékén Jimmy-től bérelnétek termet, felejtsétek el, mert újra be fog ázni, párás lesz, és ő semmilyen felelősséget nem fog vállalni az okozott kárért!
   
spstudio 2008. máj.. 9.  20:42 25


PÜNKÖSDI AJÁNDÉK AZ S.P. STÚDIÓBAN !!!!
Május 9.-én szombaton. minden zenekarnak több sávos felvételnél az első órát féláron, a próbáról készített hangfelvételnél 1 órát ingyen rögzítünk, és a felvételről készített CD-t ba adjuk.
Várunk mindenkit szeretettel.
Jelentkezni lehet a 06/30-6317-560, vagy a 06/20-914-8984, illetve a 1-407-2550 telefon számokon lehet.
Cím: 1165. Budapest, Táncsics u. 9.
A részleteket megtaláljátok és a nálunk készült felvételeket meghallgathatjátok, a http://web.t-online.hu/spstudio honlapon.
   
nils.hu 2008. febr.. 25.  10:30 24
Demo, zenekari felvétel készítés olcsón!

Demó készítés zenekaroknak kiváló minőségben, jóval az átlag stúdióárak alatt (akár 1500Ft/h)! Bővebben: http://www.tankfejuember.extra.hu
studio menüpont.
   
Brown 2006. ápr.. 19.  13:58 23
...ha valakinek tudok segíteni hangfelvételben (multitrack), dob hangosításban, vágásban, masteringben...
Barna - 06 70 523 8699
brown@weblapja.com
   
piroskapunk 2006. márc.. 1.  22:32 22
[quote="Mike"][quote="Zoleeca"] A Sztereó dolgokat most is Sound Forge-al ajánlatos megcsinálni.[/quote]

Letudnád írni kicsit pontosabban hogy hogy is csinálod ezt a sztereós dolgot?[/quote]

ha korábban jól olvastam akkor azt ugy csinálták hogy a mono felvételt duplázták s az egyiket néhány ezredmásodpercel elcsúsztatták az eredetitõl,de ez csak álstereo ,de ha nem így van akkor majd ugy is szólnak elõbb utóbb
   
Mike 2005. dec.. 23.  17:24 21
[quote:83e2c51cca="Zoleeca"] A Sztereó dolgokat most is Sound Forge-al ajánlatos megcsinálni.[/quote:83e2c51cca]

Letudnád írni kicsit pontosabban hogy hogy is csinálod ezt a sztereós dolgot?
   
piroskapunk 2005. szept.. 6.  17:40 20
na csáó

mi is készítettünk ottoni record-ot hehhe
olyan lett amilyen hallgassátok meg s bíráljátok

[link]

csákány
   
norbre 2005. ápr.. 23.  14:26 19
köszi és rendben, majd szólok ha fent lesz a végleges :))
   
piroskapunk 2005. ápr.. 23.  14:23 18
norbre sztem ez igy jó lessz ,kevergesd még 1-2 hetet
és azt is tedd fel -:)
cs
   
norbre 2005. ápr.. 22.  21:05 17
najó :))

http://gal.teamlupus.hu/frominside

valszeg fölvesszük még1x mer ezt a 3 számot összvissz 1 du vettük fel, (a dobos se volt megelégedve a dob felvételével) meg kb egy napig kevergettem :)
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky