3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » 2005. év hónap zenekarai (archívum) » 2005. január

Témakörök
Hirdetés
2005. január
Zoleeca 2005. jan.. 27.  14:50 358
Sokan fikázták már a Pluto-t (jogosan, vagy sem ez már szubjektív) de a dobost eddig még senki sem...
Nem azért mondom, de a Psycho dobosa egyszerûbbeket dobol SZVSZ, hozzáteszem persze, hogy a zenéjükhöz meg pont az illik, ezért nem kéne ilyesmibe belekötni (vagy hasonlítgatni két más stílusú dobost). Akár jobb is lehet mint K-roy, de ez már más tészta (valahol messze olvastam egy vitát arról, hogy a Green Day vagy a Blink dobosa jobb...na ez ahhoz hasonló helyzet).

Szóval öröki bódottá! a pánké csücsü nem máté!
   
kisdagatt 2005. jan.. 27.  13:46 357
asszem ez a pluto lesz gyerekek!a fikázódás meg szerintem az ovodában mégjó hecc... de itt má nyem bittos
   
muher 2005. jan.. 27.  13:36 356
[quote:531e851e1b="pluto"]Meghallgattam a Plútot:

Ki kellene rúgni az énekest meg a bõgõst, hátha az új énekes meg új bõgõs kirúgja a gitárosokat meg a dobost.

Ennél már a Psycho hallatlanul sem lesz rosszabb...

Éljen az igazi punk![/quote:531e851e1b]

az igazi punkkal együtt élejenek az igazi parasztok.....

gratulálok f@&°fej!!
   
Zoleeca 2005. jan.. 27.  10:40 355
[quote:cb388a40df="pluto"]Meghallgattam a Plútot:

Ki kellene rúgni az énekest meg a bõgõst, hátha az új énekes meg új bõgõs kirúgja a gitárosokat meg a dobost.

Ennél már a Psycho hallatlanul sem lesz rosszabb...

Éljen az igazi punk![/quote:cb388a40df]

Kedves...
   
sway666 2005. jan.. 26.  22:44 354
szavazás
Hi!

A Plutonak szüksége van egy jó felvételre, hogy megmutassák mit tudnak!
Adjuk meg nekik ezt a lehetõséget!!!
   
KovacsImre 2005. jan.. 26.  20:56 353
Csáó! Nagyon gyilkos a Psycho o. Van még egy pici csiszolnivaló, de nagyon ráindulós a zenétek! Nagyon gratu! Szeretnék már veletek élõben is találkozni....
   
marcsikaa 2005. jan.. 26.  18:57 352
Nagyon jó a Psycho Obsession demója!

Nagy, híres, stb. külföldi zenekarokhoz történõ hasonlítgatás már csak azért is értelmetlen, mert õk komoly stúdiókban hihetetlen költségek melett tudnak dolgozni az albumaikon.
Tudom a pénz nem minden, és viszonylag kevésbõl is lehet jót csinálni, de azért nem mindegy.
   
Benedekelek 2005. jan.. 26.  18:25 351
Nekem nagyon tetszik a honlapotok.Aki ezt készített az nagyon ügyi!Koncerteitek szupik voltak!Már fanatikusan várom a következõt!Üdv. Eve
A vérbeli õsrajongótok

Aki teheti szavazzon a Psychora
   
gazdasz 2005. jan.. 26.  17:46 350
A Psycho A koncerteken én általában jól szoktam érezni magam, s ütõsebben is szólal meg úgy az egész, mint a demón.
   
Buckalakó 2005. jan.. 26.  17:36 349
Megnéztem a Psycho honlapot. Szimpatikusak vagytok. A zene is jó. De a hangzáson javítani kell mindenképp. Hátha jót tez nektek ez a szavazás.
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky