3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » 2005. év hónap zenekarai (archívum) » 2005. január

Témakörök
Hirdetés
2005. január
myMusic Admin 2005. febr.. 1.  08:10 418
A szavazás nyertese a Psycho Obsession zenekar lett! Gratulálunk nekik!

Az érvénytelen szavazatok száma az elõzõ hónaphoz képest töredékére csökkent, így az elsõ és második helyezett közti különbség elég jelentõs, annak ellenére hogy egy nappal a vége elõtt még szorosnak tûnt a januári szavazás eredménye.

A februári szavazás ma indul, ahol a Rooster mellett a Pluto is ismét ringbe került, igaz csak pár szavazaton múlt, hogy bent vannak...
   
myMusic Admin 2005. jan.. 31.  16:34 417
Szavazás
A szavazást ma fél ötkor lezártuk, az eredmények összesítése várhatóan holnapra meglesz.

Admin
   
sylvia 2005. jan.. 31.  14:00 416
Re: Rammstein
Elf írta:

[quote:88c0fae0e8="Elf"]Valaki tudja,hogy tényleg jön e a Rammstein februárban Budapestre?[/quote:88c0fae0e8]

IGEN JÖN!!

www.raimmstein.com
hivatalos turné programm

vagy www.tex.hu

már a jegyeket is lehet kapni!!
   
gihgih2 2005. jan.. 30.  21:01 415
Pluto
Azért szavasztam rájuk,mert tetszik amit csinálnak...ennyi
   
PunkGirl 2005. jan.. 30.  20:10 414
Elég átlátszó amit a Psycho-nál csinálnak a szavazásokkal.....
   
Corey 2005. jan.. 30.  19:31 413
Kár, hogy nem válaszoltatok arra, amit kétszer kérdeztem : (( kíváncsi lettem volna nagyon.
   
mrs crus 2005. jan.. 30.  16:38 412
szavazás
pluto és kész! mindhalálig!

üdv nóri másik legjobb barátnõje
   
ode to summer 2005. jan.. 30.  16:25 411
szavazás
mer pluto
   
Corey 2005. jan.. 30.  16:08 410
Re: Psycho Obs.
[quote:7193dbf8e1="Zoleeca"][quote:7193dbf8e1="Tasó Karcsi"]Én nem szándékoztam szavazni, de a pultos fiúk, nyílt arroggánssága szerintem sértõ. Gondolom vili, kire miért szavazok.[/quote:7193dbf8e1]

Ha arrogáns a pultos, keress másik kocsmát:) De szerintem Pluto-t akartál írni. Ha miattam, csak hogy tudd én nem vagyok a zenekar tagja. Nekem meg az szúrja a csõrömet, hogy ITT annyi ember méltatja a Psycho-t, hogy az már sok. Persze egyszerre 3an regelnek egy fél órán belül, és mindenki egy mondatot ír. Mindeközben, a SAJÁT fórumuk meg olyan kihalt, mint egy temetõ atomtámadás után. Remélem egyszer oda is ennyi lelkes "rajongó" ellátogat.

Ezt én sem akartam mondani, de a te fenti hozzászólásod kihozott a sodromból egy kicsit. Nem akartál szavazni? Tegnap csak úgy regeltél, és most meg hozzászólsz és szavazol, de te nem akartál. Akkor miért regeltél, és miért csak most (pont a szavazásnál) szólsz hozzá? Hmm?[/quote:7193dbf8e1]

Hát igen, freemail rulez : D
Sok sikert Psycho Obsession. Jó, hogy így fikáztok minket. Nem is tudom, hogy mi hol voltunk arrogánsak. Megtudnád mondani? Direkt nem szólunk semmit, amikor azért elég nyilvánvaló dolgokat látunk. Sok sikert a stúdiózáshoz. Még van pár órátok megfordítani az eredményt, csak siessetek, mert lehet, hogy befog lassulni a freemail. Gondoljatok mindenre, nehogy ezen bukjatok.
   
vizsga 2005. jan.. 30.  15:08 409
[quote:6bd667ff4a="Jani Liimatainen"]Én a Dreyelands-re szavazok. Fõ a fair-play!

Blessed be![/quote:6bd667ff4a]

.
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky