3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » Tehetségkutatók és Fesztiválok » Elsõ underhang fest - bandákat keresünk

Témakörök
Hirdetés
Elsõ underhang fest - bandákat keresünk
Strahalov 2008. márc.. 11.  20:53 10
Hahó háhá hehe mi felléptünk itt! bibibí
   
silentshout 2008. márc.. 5.  21:49 9
hello!
Minket is érdekelne ez az underground fesztivál. A Silent Shout együttes énekese vagyok. Hol lehet jelentkezni? Vagy mi kell csinálnunk hogy fölléphessünk? Itt is olvasom ha beírtok valami infot, de örülnénk írhatsz nekünk e-mailt is, a gondolod: silentshout1@hotmail.com
Jól hangzik az egész ötlet:)

üdv, Dani
   
Midnight Sunshine 2008. febr.. 23.  12:52 8
Hy!

Minket nagyon érdekelne ez a dolog, mert mindíg örülünk ha felléphetünk, szóval minden megoldás érdekel!
Saját számokat is játszunk, de vannak feldolgozások is. Ez akadály lenne? Demo sajnos még nincs!
   
Zsoca1987 2007. márc.. 9.  11:50 7
underground fest
Jó lenne mindent le egyeztettni, mert már tényleg itt van április! Ugyhogy lécci írd meg, hogy mit kell csinálnunk!
   
Borla 2007. márc.. 7.  22:21 6
Érdekel.
Megtudhatnánk róla konkrétumokat?
Messzi vidéki csapat vagyunk, pontos infókra van szükségünk.
Pontosan mikor, mennyi játékidõben, vagy hány nóta?
Mit kell vinni és mit nem?
Hogyan kell nevezni?
Kikbõl áll a döntnökség?
Van-e és ha van akkor milyen médiamegjelenése az eseménynek?
Nevezési díj van-e?
Helyezéssel jár-e díjazás, ha igen, akkor mi?
Április eleje 30 napon belül van, ez olyan szûk idõsáv, hogy ha most azonnal megadsz minden infót, akkor is szoros, de érdekel!
Várom a választ!
   
Zsoca1987 2007. febr.. 28.  16:17 5
My Dark Room @ Undergroundfest
Ok, sztem ez nagyon korrekt. Szóval hangcuccot nem kell vinnünk, mert nekünk ezzel vannak mindig problémák, csak "magunkat". Akkor beszálnánk, ha okés. Nagy elõrelépés lenne számunkra.
   
Vastrabant 2007. febr.. 28.  10:45 4
Hella Gergõ!

A Vastrabant zenekart is érdekelné a Underhang feszt!
Ha kölcsönös a dolog, akkor kérlek jelezz vissza!
   
szöllõs Gergõ 2007. febr.. 27.  22:25 3
underhang
Ez a fesztivál április elején lesz az Almássy Téri Mûvelõdési Házban.Célja,hogy profi körülmények között játszási és bemutatkozási lehetõséget kapjanak fiatal,illetve ambiciózus zenekarok.Azt gondoljuk,mivel ez egy új kezdeményezés,ha mindenki elhozza a saját kis közönségét,15 fellépõ zenekar esetén kb 500embert jelent,így van lehetõségetek új közönség toborzására és,olyan körülmények között tudtok zenélni mint a nagyok.Ezt a késöbbiekben egy igen komoly országos tehetségkutatóvá szeretnénk alakítani,üdv,g
   
Zsoca1987 2007. febr.. 25.  18:15 2
Undergroundfest @ Almássy tér
Hello!

Zsoca vagyok a My Dark Roomból.
Hát minket érdekelne ez a dolog! Bõvebb infot tudsz adni?
Megprobálkoznánk vele :)
   
szöllõs Gergõ 2007. febr.. 21.  23:14 1
Elsõ underhang fest - bandákat keresünk
Nos, keresünk önmegvalósító , világmegváltó vagy szimplán csak jó fej zenészeket, frissen alakult bandákat tavasszal megrendezésre kerülõ AMATÕR ZENEI FESZTIVÁLHOZ! A buli az ALMÁSSY TÉRI MÛV HÁZBAN lesz áprilisban.
Felkészülési lehetõség - no meg egyébként is - ugyan itt!

UNDERHANG próbaterem szintén az Almássy téri Mûv Házban NON STOP nyitvatartással! 4 terem , stúdió....
Nyugi én is zenész vagyok, szóval BARÁTI ÁRON!
790-990ft/h, éjjel-nappal új cuccokkal,
klikk: www.underhnag.hu
fesztivál és terem info: 06302615537

Szöllõ
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky