3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » Bárpult » új U2 lemez

Témakörök
Hirdetés
új U2 lemez
Jani Liimatainen 2004. dec.. 29.  12:14 8
Oh, elpirultam. Ilyet nekem ne mondjatok!

Egyébként nem csak jó a humorom, de szép is vagyok és okos, de legfõbb erényem még mindig a szerénységem! :)
   
busa 2004. dec.. 29.  00:21 7
Bocs kicsit berugtam!
   
busa 2004. dec.. 29.  00:18 6
Ez kicsit felvágós a duma!
Janinak viszont tényleg penge a humora!
   
LeMon_Vox 2004. dec.. 28.  19:34 5
Remek a humorod Jani!

Láma Te pedig látogass el hozzánk, és nézz jól körül ha eddig még nem tetted meg:
http://station.pcdome.hu
   
Jani Liimatainen 2004. dec.. 7.  13:04 4
Én azt olvastam az egyik észak-ír site-on, hogy a U2 nem készít majd több lemezt, ennek ellenére nem hagynak fel a zenéléssel, hanem egy új technológia segítségvel juttatják el hangzóanyagaikat a hallgatóikat. Az új technológia lehetõvé teszi olyan termék elkészítését, melyet majd bármelyik élelmiszerboltban lehet majd beszerezni és elfogyasztásával kerül a hallgató birtokába a zenehallgatás élménye. A termék neve valószínûleg U2ró lesz.
   
Láma 2004. dec.. 5.  15:43 3
U2
Ennyire senki nem ismeri a U2-t? Kár.

Van egy eladó U2 - October CD-m, vadi új még be van csomagolva, nekem nem kell, mert már megvan. Ha kell valakinek 2000-ért viheti, sõt, már 1999-ért is odaadom :)

Láma
   
LeMon_Vox 2004. nov.. 29.  22:13 2
Hola! Én pl. nem mondom hogy rossz. Sõt sztem az egyik legjobban sikerült U2 lemez. Szerintem.
   
Láma 2004. nov.. 22.  15:44 1
új U2 lemez
HOW TO DISMANTLE AN ATOMIC BOMB?

Hah, ma jelent meg a U2 legújabb albuma ami szerintem akárki mondja hogy milyen rossz, szuper lett! Igaz hogy most hallgatom elsõre a korongot , de mindjárt a végére érek és már eléggé meg lettem gyõzve... Az eddigi kedvencem a "City of Building Lights" ha hallgatta már valaki más is az albumot, kíváncsi vagyok a véleményekre. :) Ja és persze a DVD-s változatot vettem. Király!

U2-4-ever!
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky