3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » ----------figyelem.

Témakörök
Hirdetés
----------figyelem.
baCkkk 2004. nov.. 2.  13:39 1
----------figyelem.
Ha szívesen beugranál 1-2 számra és csinálnál valami igazán kreatívat, akkor jer! Szew all!

Az elejérõl kezdem: énekes srác vagyok, a szövegeim jók, van egy producerem és jó rengeteg gitárosom, 1-2dobosom és 1-2DJ ismerõsöm. Idáig 2 formációban énekeltem (rock) de az abszolút álom egy metál-rapp, hip-hop, rock, oldskoolrapp banda létrehozása lenne. Szükségem lenne 1 darab állandó DJre (Reason és más zeneprogik ismerete+scratch) aki lehetõleg pesti, életkora 15-16+ és képes jó alapokat készíteni az ötleteim alapján. A banda felállása: én vagyok az isten, énekelek, rappelek- minden számban más zenészek játszanak, így a történet elég érdekes változatos!! A mûvésznevem: s!mPla baCkkk. Szükség lenne még gitárosokra (szóló és/vagy basszer) dobosból pedig csak kettõt ismerek, úgyhogy az õ jelentkezésüket is várom. Ha szívesen beugranál 1-2 számra és csinálnál valami igazán kreatívat, akkor jer! Ingyenes próbahelyet is elfogadnék, mert ez a mostani elég szûk, bár nem olyan szar. Üzenet vége, gyere és írd be magad a történelembe!


elérhetõségek:::
E-mail címem, IDE ÍRJ CSAK!! kkkdesign@vipmail.hu
MSN-en: kidbackkk@hotmail.com
Tel: 0620 433 9713
csak akkor "érj el", ha bp-i vagy max pest megyei vagy!!!









örök kedvenceim:
Kid Rock
Run DMC
Metallica
Beastie Boys
Nightwish
Paradime
Uncle Kracker
Sonata Arctica
Megadeth

+aktuális kedvenceim:
Mos Def
Bomfunk MC's
Wu-Tang-Clan


____________________
baCkkk
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky