3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Énekes (rock) zenekart keres.

Témakörök
Hirdetés
Énekes (rock) zenekart keres.
Gábor 2004. okt.. 18.  19:02 1
Énekes (rock) zenekart keres.
A nevem Gábor. Kecskemétre járok 1. be a kertészeti fõiskolába. Énekes vagyok, általános iskolában képezték a hangom énekkari szinten, mint szólóénekest. Keresek egy olyan rockbandát, ami egyáltalán nem depresszív. se nem agresszív. Nem kell félreérteni, nem azt értem ezalatt hogy nem lehet gyorsabb, vagy határozottabb, vagy keményebb, mert vannak dolgok amit úgy lehet kifejezni. Csak komoly szándékú csapatok írjanak, vagy akár egyes zenészek akik társulni akarnak. Szolnokról vagy a elsõsorban kecskemétrõl írjatok, de 60, végsõ esetben 100 km n belül akárhonnan írhattok, de csak ha komolyan gondoljátok a bandát. Az is fontos hogy ne feldolgozásokat játsszunk, hanem saját számokat, angolul is, és albumok kiadása céljából zenéljünk. Az angol albumokat pl külföldön lehetne eladni. Olyan zenészek írjanak, akiknek van gyakorlatuk. Én 2 bandában voltam, fellépésem egyszer volt még csak nagyobb közönség elõtt(számomra legalábbis nagyobb volt, egy gimi sportcsarnokában volt egy diák-rendezvényen). Zenei ízlésem (zenekarpéldák): Siddharta (kazaa -n megtalálható, a rock banda nem a buddhista.), Nickelback, meg sokmindent hallgatok még ezen kívül, poptól kezdve sok más stílust kivéve teknót. 30 éven aluli emberek írjanak vagy legalább a csapat túlnyomó többsége ezalatt legyen, hogy ne legyen nagy ízlésbeli különbség, mert az fontos. Nem akarok régi stílusú zenét játszani, csak modernet. Emberileg fontos a szimpátia, és a csapat közötti harmónia, semmi széthúzás. Ha ez mind megfelel akkor írj.
AZ EMAILEM: Gaborek@hungary.org

Üdv
Gábor.
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky