3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » ZENEKART KERESEK ÉNEKES VAGYOK.

Témakörök
Hirdetés
ZENEKART KERESEK ÉNEKES VAGYOK.
Gábor 2004. szept.. 20.  19:38 1
ZENEKART KERESEK ÉNEKES VAGYOK.
Énekes vagyok(fiú). Keresek rockbandát, akik nem agresszión alapuló zenét játszanak, fontos hogy komolyan gondoljátok a zenélést.Magyart : ), angolt, (és németet) beszélek. Csak nyitott bandák írjanak. Semmi széthúzás, vagy béküljetek ki : ). És ne direkt magas hangra építõ zenekarok keressenek. Van normális hangterjedelmem, de nem szeretek nyávogni.Fontos hogy a banda tagjai ne teljesen kezdõk legyenek, és legyen érzékük a zenéhez.Nekem komoly szándékaim leszenk a leendõ bandával, mert 2-ben voltam már, de egy sem volt igazi és a második kezdõ banda volt, és mindkettõ összevisszaság volt. Magamról annyit hogy gyerekes vagyok, a kecskeméti kertészeti fõiskolára járok 1. be, nyugodt csendes típus vagyok, csak akkor beszélek sokat ha idegesítenek, nehéz esetnek tartanak az emberek. Egyik bandának sem vagyok rajongója, sokmindent meghallgatok, nem csak rockot (de fõleg). Rock közül példák: Siddharta, (Kazaarol töltsetek párat, vagy imeshrõl mert valószínû nem sokan ismerik még, legtöbbször szlovénül énekelnek de vannak angol számaik is egy teljes album: rh- a címe) ettõl az elõadótól az összes számot ismerem, amit még szeretek az a Revis és a Nickelback bár csak pár számukat hallottam, pl Revis: seven, Nickelback How you remind me, someday, too bad. Szolnoki vagyok, a környékrõl írjatok, max 100 km differencia. Az Emailem: Gaborek@hungary.org
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky