3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » Bárpult » Ötödik letöltés!!! - myMusic UNPLUGGED

Témakörök
Hirdetés
Ötödik letöltés!!! - myMusic UNPLUGGED
andu 2006. máj.. 21.  04:36 42
Re: koncert
[quote:69df58d883="Szilaj Dobkör"]Sajnos nem vagyok tisztába a szervezéssel.
Jön majd 1 üzenet a meghírdetõtõl, vagy nekünk kell "nyomulni", hogy játszani akarunk, ha beférünk a mûsorba? Már csak az egyeztetés miatt is tudnunk kellene ezt idõben.
Kedves szervezõk! Kérhetnék egy személyes tájékoztatást, bár úgy gondolom ez mindenkit érdekel, aki jelentkezett.

szilajdob@uw.hu Köszönettel : Szilaj dobkör[/quote:69df58d883]


A myMusic fesztiválokat havonta rendezzük, magunknak. Az elsõ fesztivál egy zenésztalálkozónak indult, hogy megismerjék egymást az oldalon lévõ zenekarok. A myMusic.hu oldalán majdnem 1000 zenekar van, ami több ezer zenészt jelent. Az elsõ letöltés nevû buli volt az, ahol "lejöttünk a netrõl" és ismerketünk egy kicsit egymással. Mivel sokaknak tetszett, ezért gondoltuk úgy, hogy rendszeresen meg fogjuk szervezni, és minden ilyen bulin lesz 5-6 zenekar az oldalról, aki fellép, hogy zenéljünk is. A fellépõk kiválasztása során sok szempontot veszünk figyelembe, pl. azt is, hogy minden mûfaj egyformán kapjon lehetõséget (ezért van az hogy a bulion jazz, metál, pop, rock és folkzene is megfér egyszerre).

A bulikra jelentkezett zenekarok közül áll össze a mûsor, akinek nem jut lehetõség most, az majd valamelyik következõ bulin játszhat. Telefonon értesítjük a kiválasztott zenekarokat, és egy személyes találkozón beszéljük meg a technikai részleteket. Amint megvan a fellépõk listája, a címoldalon tesszük közzé a mûsort. Mivel több száz zenekar van aki fel szeretne lépni, a legtöbben nem most, hanem valamelyik következõ bulin tudnak majd fellépni.

.
   
szanicza 2006. máj.. 20.  19:13 41
Csatlakozom az elõttem szólóhoz!
Jó lenne tudni hogy hogy készüljünk!
   
Szilaj Dobkör 2006. máj.. 19.  15:15 40
koncert
Sajnos nem vagyok tisztába a szervezéssel.
Jön majd 1 üzenet a meghírdetõtõl, vagy nekünk kell "nyomulni", hogy játszani akarunk, ha beférünk a mûsorba? Már csak az egyeztetés miatt is tudnunk kellene ezt idõben.
Kedves szervezõk! Kérhetnék egy személyes tájékoztatást, bár úgy gondolom ez mindenkit érdekel, aki jelentkezett.

szilajdob@uw.hu Köszönettel : Szilaj dobkör
   
Krampusz 2006. máj.. 19.  12:45 39
Jelentkezés
A Medúza zenekar is szívesen részt venne, bár a 17-e erõsen elmúlt, de tegnapi m2-es szereplésünk miatt csak most tudtam az oldalra nézni. Elnézést, rossz fórumózó vagyok...


Üdvözlettel:

Medúza zenekar
   
lifeel 2006. máj.. 18.  09:06 38
sziasztok a lifeel zenekar is szeretne fellépni.szolga józsef(gitár ,ének) kassai csaba(bass) kozár szabolcs(Gitár) oroszróbert(dob).köszi
   
easternstation 2006. máj.. 18.  01:24 37
Bocsi... Eastern Station...
   
easternstation 2006. máj.. 18.  01:23 36
Easternstation. Hacsak el nem késtünk.
http://easternstation@uw.hu
   
Szuperszépz 2006. máj.. 17.  17:47 35
Sziasztok!

A Szuperszépz zenekar is szeretne jelentkezni. 3 gitár: Takács Vilmos (Reactor), Nagy Dávid (Pokolgép), Dénes Viktor (Contrast)
   
kaloz 2006. máj.. 17.  14:47 34
Hali, remelem meg nem irok tul keson, mi jelentkeznenk a Kernel Panic zenekarral. Meg sose nyomtuk akusztikusban, de majd most, ha jatszhatunk :-)

www.kernelpanic.hu
   
szer 2006. máj.. 17.  13:48 33
jelentkezés
Hello!

A Szabad Európa Rádió is szeretne jelentkezni az unplugged bulira!
Alterock zenekar, több akusztikus esttel a háta mögött.

www.szabadeuroparadio.hu
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky