3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Énekest keresünk!

Témakörök
Hirdetés
Énekest keresünk!
gorog_sali 2011. okt.. 8.  11:21 38
Szép napot!!

Budapesti (Progresszív)Nu-metál zenekar vagyunk! Lehetőleg színpadi/előadói tapasztalatokkal rendelkező énekest keresünk aki tud tisztán és erőteljesen is énkelni!! (nem kell profi szinten, de tudja használni a hangját), és emellett itt-ott az üvöltés is menjen. Kizárólag saját számokat játszunk, saját hangzásvilágunkban. Behatások: KoRn!!, Deftones, egy kis Limp Bizkit, Static-X..

Szeretnénk egy komoly énekest aki, komolyan veszi a zenélést és akar valamit, mert nekünk is komoly szándékaink vannak. Legyen kreatív, kitartó, frontembernek való. Rengeteg kész/részben kész számunk van amik már csak arra várnak, h egy énekessel alőadhassuk. Saját havi díjas és otthonosan berendezett próbatermünk van 10perc sétára Csepel Szent Imre tértől, ami 98%-ban teljesen felszerelt. Ének cuccunk van jelenleg, de ha van az csak előny. Heti egy-két nagyobb próbát tartunk, amik vidáman és jó hangulatban telnek el. Keresett énekesünk személyében természetesn jó barátot is keresünk akivel együtt lehet működni és zenélésen kívül jókat lehet sörözni.:)

Üdv.: Jj

e-mail: inverz.music@gmail.com
jani3k@gmail.com
   
GabrielHard 2011. aug.. 8.  20:05 37
!!! ÉNEKES WANTED !!!

Sziasztok!

A pécsi Aiming High heavy metal zenekarba keresünk énekest. Bővebb info a zenekar honlapján: www.aiminghigh.elitweb.hu
25-40 év közöttiek vagyunk, lelkesek, elszántak éppúgy mint te. Már csak TE hiányzol a zenekarból és indulnak a fergeteges metal bulik! Szóval ne teketóriázz, gyere és nyomjuk a metalt hadd pogózzanak a népek!

Üdvözlettel: Gábor
+36-30-6500-725
kemeny.gabor@freemail.hu
www.aiminghigh.elitweb.hu
   
witten 2011. aug.. 3.  10:13 36
Üdv!

20 és 30 év közötti fiúkkal, lányokkal zenélnék Budapesten vagy környékén. 10 évig gitároztam amatőr szinten. Profi múlttal nem rendelkezem, éppen ezért gondoltam, hogy az ének -és mellé, ha szükséges, gitár- lenne számomra megfelelő.
Csapásirány? Porcupine Tree, Blackfield, hallgatok Kornt vagy épp Opethet is, de olyan hangokat valószínűleg nem tudnék előállítani :)

Ha valakit érdekel:
enekmeggitar@gmail.com

Legjobbakat!
Dani
   
GabrielHard 2011. aug.. 2.  15:34 35
Sziasztok!
Pécsi heavy metal zenekarba keresünk énekes-frontembert. Főleg Acceptet játszunk, de egyéb klasszikus metal zenekarok is szerepelnek a repertoárunkban.
Nem gáz ha nem vagy Udo Dirkschneider, se Mark Tornillo, egyszerűen csak énekelj!
Próbaterem van!
Várunk!

Üdv: Gábor
kemeny.gabor@freemail.hu
www.aiminghigh.elitweb.hu
   
peszeki 2011. júl.. 7.  12:36 34
Ismert zenekar budapesti, karakteres hangú énekest keres, színpadi rutinnal kor 30-40 év között, nem kezdőt.
Jelentkezni: Mária: 304868026. poszke@freemail.hu
   
joker85 2011. júl.. 4.  14:42 33
sziasztok,

énekest keresünk hard rock/metál bandánkba, ilyesmi zenéhez:
[link]
[link]
egyéb infók, zenék: blackbirdmusic.hu
alapvetően saját számokat játszunk, néhány feldolgozással ízesítve(Maiden, Piramis).

meglévő zenei anyag egy bő lemeznyi kb.

A leendő énekessel szembeni elvárás:
meglévő zenei tudás (énektudás, nem hörgés!!!!), zenekari tapasztalat, heti egy próba
hely: Budapest

akit érdekel a dolog, nálam tud jelentkezni:
csizmar.robert@gmail.com
tel: 20/4416221

üdv

Joker
   
standupnscream 2011. jún.. 22.  21:21 32
Tiszteletem tehetséges zenészek!

Haladó dobost, gitárost és basszusgitárost keresünk budapesti punkrock bandánkba. Felszerelésed és saját gyakorlási lehetőséged legyen. Eleinte feldolgozások(sum41, blink 182, green day, good charlotte, simple plan, story of the year, billy talent és társai). Korhatár nincs, bárki jelentkezhet aki úgyérzi megfelelően tökös és benne lenne minden hülyeségben és mindenben amiben kell, és persze azért tudd is használni a kütyüdet :)

elérhetőség: bulint0324@gmail.com
   
Atta 2011. jún.. 20.  13:08 31
Tapasztalt énekesnő keresi már működő zenekarát, tánczene és vendéglátó műfajban rendszeres fellépési lehetőség reményében. Nagykőrös, Kecskemét, vagy ezek vonzáskörzetéből. Több mint 5 év szakmai tapasztalat, kb. 120 db-os repertoár,ha szükséges, bővítem. Magyar, angol, spanyol nyelvű dalok.Kitartó vagyok,és nem félek a kihívásoktól. Nép Anita 0670-286-96-65
   
Atta 2011. jún.. 20.  13:03 30
Tapasztalt énekesnő keresi már működő zenekarát, tánczene és vendéglátó műfajban rendszeres fellépési lehetőség reményében. Nagykőrös, Kecskemét, vagy ezek vonzáskörzetéből. Több mint 5 év szakmai tapasztalat, kb. 120 db-os repertoár,ha szükséges, bővítem. Magyar, angol, spanyol nyelvű dalok.Kitartó vagyok,és nem félek a kihívásoktól.
   
The play 2011. jún.. 17.  14:23 29
http://www.myspace.com/theplaymusic

Ha esetleg érdekel a prüntyögős csodálatoséletünk

Ugyanitt egyébként billentőst keresünk, többek között erre... van még feldolgozás, muse, placebo, rhcp, és tervbe coldplay national radiohead stb
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky