3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » Bárpult » Hozzászólások - a kritikákkal kapcsolatos vitafórum...

Témakörök
Hirdetés
Hozzászólások - a kritikákkal kapcsolatos vitafórum...
Anonymous 2006. jan.. 8.  19:23 6
hát igenn...bár Zoliról az elmúllt 13 év alapján nem hinném, hogy mostani emberke......

és még egy kérdés: a PP-rõl miért csak annyi kép van, hogy az én tetoválásom ami amúgy nagyon király...:) ha valakit érdekel , hogy mit jelent ...:)
   
hentertainer 2006. jan.. 8.  19:21 5
stájliszt
Szerintem az egyik legviccesebb dolog ebben az országban - ami a zeneipart illeti - az, hogy még mielõtt valaki letenne bármit is az asztalra, már sztájlisztja van neki, nehogy a plázanemzedék elítélje õt. Például a megasztárban is már az elsõ körben mindenkit jól "megcsinálnak" nehogy kifogás legyen... Fájdalmas, hogy mennyire jellemzõ hazánkra ez a külsõségeskedés.
   
Csilla 2006. jan.. 8.  19:03 4
PIKNIKPARK
csak egy kis helyre igazítás: ha valaki Kritikákat ír zenekarokról akkor nem árt emitt amott körbe nézegetni, hogy egy-egy akár kezdõ zenekar frontján ki tolong. Semmi védelem ..vagy mégis. Tehát amit már emailon is megírtam ...:) egy kedves ismeretlennek...a PP frontembere szakmailag az egyik legnagyobb és legjobb rock dobos az országban. Nem gondolom, hogy ekkorka státusznál stylistra lenne szükség. Amúgy én vagyok az :) ez csak vicc..de álltalában a muzsikus pasiknak a csajuk az vagy nem ? Chestre Benington akit az énekes nagyon szeret is ilyen inget hord...akkor Õ a stylistja:) na puszi...köv buli ?
   
Csilla 2005. dec.. 30.  02:52 3
na igen:)
   
Anonymouska 2005. dec.. 19.  16:02 2
Grat mindenkinek! Részemrõl nem voltam ott a bulin, de ismerve a zenekarok többségét, fergeteges hangulat lehetett!
Jut eszembe! Mikó' lészen a 3. letöltés?
   
myMusic Admin 2005. dec.. 19.  14:17 1
Hozzászólások - a kritikákkal kapcsolatos vitafórum...
.
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky