3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » Bárpult » Hozzászólások - a kritikákkal kapcsolatos vitafórum...

Témakörök
Hirdetés
Hozzászólások - a kritikákkal kapcsolatos vitafórum...
HENTERTAINER 2006. dec.. 17.  22:41 26
Van egy olyan gyanúm, hogy kedden találkozunk :-)
   
SkaPeti 2006. dec.. 13.  21:13 25
[quote:d49a3441be="HENTERTAINER"]hahó!

ha megmondod, mi a zenekarod neve, könnyen lecsekkolom, hogy mikor játszotok! :-)

üdv:
mónika[/quote:d49a3441be]

Jaja!

A helyes megfejtés az admin-nál! :)
Szóval a Kingston Cruisers zenekar koncertjére várunk szeretettel
bármikor, de hogy konkrétabbat is írjak már akkor, épp aktuális a jövõ hét péntek, azaz
Dec.22. 22h Blue River Pub állóhajó (ami mondjuk nem a legjobb
hangzású helyek egyike...) ;)

Ha épp nem ígérted el magad aznapra másik kb. 5000 koncertre, ami
lesz, akkor várunk szeretettel! És továbbra is él a VIP-listás felajánlásom,
nem lekenyerezés, csak gesztus! Az itt megadott e-mailemen tudsz
rámszólni, ha érdekel a dolog!

Üdv.: SkaPeti

U.i.: MINDENKIT várunk szeretettel a fent említett koncertre!
Bõvebb infó a http://paso.hu, és a http://kingstoncruisers.hu oldalakon!
   
myMusic Admin 2006. dec.. 11.  23:47 24
Szia Móni!

Látszik a weboldal címébõl: Kingston Cruisers zenekar :)

Üdv, I.


[quote:1d9056f3ed="HENTERTAINER"]hahó!

ha megmondod, mi a zenekarod neve, könnyen lecsekkolom, hogy mikor játszotok! :-)

üdv:
mónika[/quote:1d9056f3ed]
   
HENTERTAINER 2006. dec.. 11.  23:16 23
hahó!

ha megmondod, mi a zenekarod neve, könnyen lecsekkolom, hogy mikor játszotok! :-)

üdv:
mónika
   
SkaPeti 2006. dec.. 10.  03:43 22
Én nem akartam ilyen pofátlan lenni, hogy meghívlak koncertünkre, hogy rólunk is írj pár sort ilyen jó stílusban - jót vagy rosszat, az már mindegy is - de hát, ha már felajánlottad! :)
Ha idõben dobsz innen egy e-mailt a zenekarnak, felírunk vendéglistára is mindenképpen! :)

További jó koncerteket, jó bulikat, meg minden: Ska Péter
   
HENTERTAINER 2006. dec.. 6.  16:18 21
Köszi szépen, nagyon jól estek a szavaid kedves Péter! Sajnos nem tudok eljutni annyi koncertre, amennyire szeretnék, de azért igyekszem... Talán a Tiétekre is egyszer!

Üdv:
Mónika
   
SkaPeti 2006. dec.. 3.  22:03 20
Nagyon jó stílusú ez a hozzászólás! Tök jó olvasni! Még-még!
Ja, és éljen a közönség, akinek van füle a hangzás megítéléséhez is! :D
   
HENTERTAINER 2006. nov.. 29.  22:05 19
KONCERTÉLMÉNYEK
Nem tudom mikor, és néha azt sem, hogy merre, de mostanában is jártam koncerteken

Hosszú kihagyás után, ismét bedugtuk az orrunkat a Morrisons Pubba. Szépen lassan érkeztek az emlékek, ahogy mentünk le a lépcsõn. Hajjaj de fiatalok és bohók voltunk mi egykor. A barátnémmal mentünk, õ hívott el engem, hogy nézzük meg a THE WARLUS zenekart. Lehet, hogy „the” nélkül írják a nevüket, de ez mindegy, hiszen britpopos figurájukhoz illik ez a névelõ. Már azért is mert a nevüket a The Beatles zenekar ihlette. Ahogyan a zenéjüket is. (Habár ezt szinte bármelyik zenekarról elmondható, csak sokan nem tudják). Belépõnket gyorsan italra cseréltük, de nekem így sem ment igazán a beilleszkedés. A pesti klubok általános érvényével élt ez a hely is: mindenki fiatalabb, vagy sokkal idõsebb volt nálunk. Persze azért voltak kivételes esetek: a zenészek maguk, és a zenészek szinténzenész barátai. A hangosítás nem meglepõ módon sokat rontott a zene értékén, de ettõl függetlenül élveztem, mert a srác jól énekelt, és nem törte le az, hogy nem hallja magát. A zenekar basszusgitárosának megszeppenését azzal magyarázták nekem, hogy õ igazából dobos, csak most kezdte meg a hangokkal való barátkozást. Ehhez képest tényleg jól nyomta. Az, aki most a doboknál ült, nagyon határozottan ütötte a ritmust és ez a lényeg. Jó dalokat játszottak és írtak a fiúk, és a közönség is lelkes volt. Utánuk a UNITED következett. A hangosítás itt sem szólt jobban, habár látványosan nagyon igyekeztek a hangosítók. Egy kicsit letört engem az a tény, hogy a magyar zenei élet füstös pubokba szorítja tehetségeit és sztárjait és olybá tûnik, hogy az ördögi körnek sosincs vége. Hiába az ismertség, és a nagyszínpadokon eltöltött boldog idõk, az igazi zenész „kocsmából jön, s kocsmában is fog megdögleni”. De sebaj, mert az „igazi zenész” pont ettõl marad igazi.



Meghívást kaptunk a POP, azaz Papucs Orrán Pamutbojt zenekar koncertjére is. Igazi „aranyos” zenekar volt. Sok zenész utálja, ha így hívják õket, mert senki sem akar aranyos lenni, sokkal inkább lehengerlõ, dögös, király, k…b…szott jó stb., de ahhoz ugye sokat kell érlelõdni. A POP nem rég kezdte meg pályáját a végtelen egek felé, ugyanakkor igazi „dinamikusan fejlõdõ fiatalos csapat”, még bármi lehet belõlük. Egy kicsit mindenki meg volt illetõdve, de hibátlanul játszottak, és mivel a közönség folyton folyvást bíztatta õket, a kezdeti feszültség oldódott, és hatalmas tapsvihar bontakozott ki a végére. Ritkán látni manapság lelkes zenekart, talán ezért is érdemes néha megnézni az „amatõr bandákat”, mert a romlatlanság nosztalgiája minden zenészbõl érzelmeket vált ki.


Néhány nappal késõbb, a puccos Jam Pubba látogattunk el, ahol a FUNKY COMMANDERS kicsit háát, hülye nevû zenekart néztük meg. De a zenekar jól szólt, fõleg az énekesnõ, és mindenki nagyon jól érezte magát. Kitûnõ dalválasztások csendültek fel, amiket még nem ununk halálosan, de valahol már hallottunk, ezért megindult a bugi a lábunkban. „Stenk” ugyan nem volt, de a Jam Pubban ez eleve megengedhetetlen kiváltság lenne.

Voltunk ESZTERLÖVÉSZEK koncerten is. Ott aztán volt stenk itt ott, és jól is szóltak. Nem ismertem a zenekart ezelõtt, de már hallottam róluk. Igazán kár, hogy a „magyarzeneiélet” eltapossa a mondanivalót, fõleg a „politikáncsosat”, mert ott bizony volt bõven, és mindenkinek nagyon tetszett. Kár, hogy ez a „mindenki” a szûk baráti kört illeti, és azokat akik ittas állapotban betévedtek a Kuplung kulisszái mögé. De egye fene, jól éreztük magunkat, és a magammal hozott külföldi barátaim is, akik habár nem értették a mondanivaló mélységét, a rokenroll szele õket is megcsapta. „Highlight”-ja volt az estének, hogy a hugomat is hallottam énekelni, méghozzá nagyon szépen, meg is hatódtam J.

Az Old Mansbe is betértem a minap. A zenekar nevére nem emlékszem, de azt hiszem nem is érdemes. Profivendéglátóskiégett csapat volt. Nagyon jól szóltak az nem vitás, de látszott rajtuk – még a laikusnak is feltûnt – hogy unják a banánt. Tehetséges jazz multú zenekar, orcára pingált mosolyú frontemberrel, mintha egy puccos hajón ültem volna a Karrib tenger közepén – a kóla „fröccsöm” is pont annyiba került, mintha ott lettem volna – tökéletesen nyomta az ismert slágereket miközben a már nem fiatal, de még jól tarja magát hölgyek visongtak a gyönyörûségtõl.

No, egyelõre ennyi… üssetek J
   
szaloo 2006. márc.. 7.  20:46 18
videk videk videk..
Videken (pecs) ismertek vkit aki irogat hasonlokat (objectiv koncertbeszamolo )? meghiivnam egy bulinkra :-)
   
HENTERTAINER 2006. febr.. 7.  09:59 17
Köszi a hozzászólást, amiben teljesen igazad van!

Éppen ezért februárban már több "kis klubba" igyekszünk -igyekeztünk - ellátogatni, ahol a "kisebb zenekarokkal" is találkozhatunk.

Üdv:
Mónika
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky