3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Énekes kerestetik

Témakörök
Hirdetés
Énekes kerestetik
lucko 2016. júl.. 9.  11:11 46
Budapesti székhelyű, komoly múlttal rendelkező parti- és esküvői zenekar fiatal (40-ig) - de megfelelő képzettséggel és a műfaj és stílus iránt elhivatottsággal bíró - énekesnőt keres férfi énekes mellé, . Repertoárunk: 60' évektől napjainkig magyar és külföldi örökzöldek - eredeti nyelven - Samba, Salsa, Country, Rock,Twist, Sláger és Disco zene, Keringő, Blues, Jazz, Lakodalmas zene..

Mottónk: töretlen jókedv és minden fellépésen fergeteges hangulat megteremtése, ehhez keressük a megfelelő partnert.

Fényképes önéletrajzot, valamint lehetőség szerint bemutatkozó videót az eva109@gmail.com e-mail címre várjuk.

   
farkasdani 2016. máj.. 31.  00:12 45
Sziasztok!

Alakuló smooth-jazz/jazz-pop zenekar énekesnőt keres.
Lelkes amatőrök vagyunk, hasonlót keresünk. Saját ötleteink is vannak és feldolgozásokat is játszunk.
Próbák hetente lesznek az Artist Factory-ben. Jó hangulatú, igényes zenélés, ha érdekel, írj a cablesprings19@gmail.com -ra!
   
hun-miskaba 2016. máj.. 27.  20:41 44
Saját zenéim (hard rock, kb. Airbourne-AC/DC vonal) megalkotásához, és demó, anyagok felvételéhez keresek angolul tudó, 16-30 év között megbízható férfi énekest. Az alapok nagyrészt elkészültek, csak az ének hiányzik hozzá, ha kell, a szövegeket is megírom, de mivel én magam nem vagyok énekes, a dallam kidolgozásánál szükségem lenne a segítségre. Ha beválik az együttműködés, akár hosszabb távon egy közös zenekar keretein belül is el tudom képzelni a későbbieket.

E-mail címem: francseszko11@gmail.com
   
Mosi2016 2016. máj.. 26.  08:45 43
Sziasztok!
Miskolci nu metal zenekar /fő irányvonal System Of A Down/ keresi énekesét és basszusgitárosát. Elszánt, nem teljesen amatőr zenészek jelentkezését várjuk. Próbahely, énekcucc, jó hangulat van...de komolyan
;)

Ha érdekel a dolog, akkor írjatok!
   
Zajongo 2016. máj.. 20.  15:20 42
Énekest Keresünk!

Magyar blues, rock zenét játszó 4 fő zenekar keres énekest főleg budapesti (Dürer)/ esetleg siófoki próbáihoz. Csapat: dob(Ati), bass(Eöregh), gitár(Zajos) és szakszofon /gitár2/szinti(Áki).
Ha magadra ismertél, akkor ne habozz, gyere le zenélni egy jót és meglátjuk a továbbiakat. Kérésre átküldöm az eddigi dalokat e-mailen. Nyitottak vagyunk más zenei irányba is.

Elérhetőség: 30/7337559, mail: zajongo@gmail.com
Előzmény:   moozy    2010. júl.. 2.  12:00  
moozy 2010. júl.. 2.  12:00 41
Budapesti eggyüttes énekest keres,
saját számok vannak, lesznek.
a csapat tagjai 22plussz, mínusz egynéhány évesek,
hasonló koruak jelentkezését várjuk.
stílus Heavy Metál.
Elérhetőségünk: ezegyspam@freemail.hu
Jelentkezz, csak bátran!!!
   
Daemona 2010. júl.. 1.  15:57 40
Hell!
19 éves lány vagyok és szeretnék egy elvetemült Budapesti bandában énekelni. Legjobban a dark-goth stílust preferálom, de szívesen énekelnék alternatív stílusban is. Amit nem igazán szeretnék az a régi heavy metál és a Bikini féle régi magyar rock. Van zenei előképzettségem, jártam hangképzésre és zongorára is, szóval ismerem a kottát.
Üdv: Viki
MSN:vi-ki@freemail.hu
E-mail: daemona91@gmail.com
   
classicbeatband 2010. jún.. 23.  09:56 39
Classic Beat Band oldies partyzenekar Budapesten énekesnőt (vagy férfi énekest) keres, akinél fontos az együttzenélés öröme.

Repertoárunk egy kis töredéke meghallgatható alábbi linken, melyeket saját technikánkkal a próbákon rögzítettük. (Az első 4 számot a legutóbbi bulinkon rögzítettük, 4-nél a Közönség énekel.)

http://www.mkmb.hu/classicbeatband

Elérhetőségünk: classic.beatband@freemail.hu 30/975-5718

   
Siroliver 2010. máj.. 18.  22:21 38
Sziasztok!

Egy 2 és fél éve együtt játszó banda keres férfi énekest 17-26 év között. Stilusunk pop-rock-blues-alter keveredése. Több infó: www.2ora.hu
Hangtechnikailag mindenünk van, és saját próbatermet is magunkénak mondhatunk Budapesten, az Ecseri metrómegállótól nem messze ;) ([link]).

A banda befutását már csak egy király ének gátolja meg, és az utána lévő hangfelvétel (ehhez is van saját felszerelésünk). Érdeklődni lehet: siroliver@citromail.hu / vagy +36209513243

Felvételünk még nincs pont az énekesi poszt hiánya miatt. 12 Saját számunk van már kidolgozva (eddig a gitáros énekelt)
   
kisgoge 2010. máj.. 18.  18:42 37
Sziasztok! zenekarunknak kellene 1 énekes stílus kb: nofx, bad religion, rancid, pennywise szóval skate-punkra. Ha vmiylen hangszer az se gond jelentkezzz!!! msnem: kisgoge@hotmail.com email: kisgoge@freemail.hu
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky