3422 zenekar 12339 letölthető zene
Rovatok
Hirdetés
Hazai

2017. április 21.

Visszatért az Other Planet: itt az új klip!

Copyright:

Az OTHER PLANET névre talán még sokan emlékeznek, köszönhetően annak, hogy a zenekar nem aprózta el első nagyközönség előtti bemutatkozását. 2015-ben az Untold Story című dalukkal hívták fel magukra a figyelmet, amikor a legjobb tizennyolc hazai dal közé jutottak az Eurovíziós Dalversenyben.

Amilyen hirtelen vonzottak maguk köré rajongókat és keltették fel a szakma érdeklődését, pont olyan váratlanul vonultak is vissza a nagy nyilvánosság elől. Koncertek és egyéb szereplések sokaságára mondtak nemet az elmúlt másfél évben. Nem is hallottunk róluk semmit egészen mostanáig.

Most viszont úgy tűnik a téli álom elmúlt és újra van mit megmutatniuk a fiúknak! Itt az új dal és a hozzá készült videoklip! Hamarosan egy kislemeznyi anyagot is megjelentetnek még mellé, és az igazi meglepetéseken is dolgoznak már az őszi klubszezonra. De ne siessünk ennyire előre, érjük be most azzal, hogy remélhetőleg a nyáron már egyre több helyen találkozhatunk velük élőben is. Addig pedig hallgassuk az új dalt és figyeljük a koncert dátumokat!

 


Nem is szólhatna másról a visszatérő szám, mint az útkeresésről, vagy töltődésről, amivel a visszavonulásuk időszaka is telt. Ismerjük meg magunkat, találjuk meg a helyünket újra meg újra a folyamatosan változó világban, hiszen mi magunk is folyamatosan változunk. Mindig jönnek, akik megmondják, hogy mit kellene tenni, vagy mi a helyes, de amíg másoknak nem ártunk és önmagunkkal békében vagyunk, addig nagy baj nem lehet.

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

2025. július 2.

A szerelem, amit mindenki keres: megérkezett a Blahalouisiana legújabb dala

Az a szerelem a címe a zenekar új, táncolható, nyári hangulatú megjelenésének, amelyben a retró fülbemászó groove-okkal, szintivel, játékos ritmusokkal és karizmatikus énekkel karöltve találkozik a modernnel. Tovább

2025. június 28.

Fend Off The Dark: Roses Of Thieves dal- és klippremier

Vadonatúj dallal és a hozzá készített videoklippel jelentkezett a Roses Of Thieves. Az ultradallamos modern rock / metalt EDM, ír kocsmapunk és folk metal elemekkel ötvöző zenekarhoz idén csatlakozott Dudás Ivett (Thy Catafalque, Tales Of Evening) énekesnő, a Fend Off The Dark már vele készült el - a dal a még formálódó második nagylemez első előfutára. Tovább

2025. június 1.

Minden eddiginél keményebben szól a The Trousers

Gőzerővel dolgozik hetedik nagylemezén a The Trousers. A budapesti garázs rock/hard rock zenekar a “Necessary Evil” címet adta a korongnak, amelyen az Artist Factoryban, az együttes korábbi dobosának és állandó stúdiósának, Cs. Szabó Zoltánnak a vezetésével munkálkodnak. Tovább

2025. május 25.

Control: megjelent Gently da Spittah új klipje

A tavasz elején megjelenő Gently da Spittah EP Körvonal Control című dalában egy lázálom elevenedik meg. Az impresszióiról, elképzeléseiről és arról beszél a szerző, hogy szerinte mire vágyik minden ember! Tovább

2025. március 6.

Korlenyomat a Honeybeast új dala, az Eladó

A dalhoz készült klipben az egyik leghíresebb magyar, Arató András, azaz Hide the Pain Harold is szerepel. Tovább

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky