3422 zenekar 12339 letölthető zene
Rovatok
Hirdetés
Események

2017. március 8. | Stewie

A Wellhello és a Road is bejelentkezett az EFOTT-ra

Copyright:

A nyár legrégibb és legfiatalosabb fesztiválja, az EFOTT ismét új nevekkel erősítette a hazai palettát. A felhozatalban megtalálhatjuk a legnagyobb hazai fesztiválzenekarokat, senkinek nem lesz rossz szájíze a lista alapján.

  • megosztás
  • kapcsolódó linkek

Eddig sem lehetett panasz a hazai felhozatalra az EFOTT kapcsán, de tovább erősít a fesztivál: a Punnany, a Fruttik, a Kiscsillag, a Brains és az Irie Maffia mellé újabb hat név lett hivatalos a naptárban. Na de kikről is van szó.

Idén is fellép Velencén az alternatív műfaj női szóvivője, az Anna and the Barbies. Az éppen tavaszi turnéján lévő zenekar, biztos, hogy most sem fog hidegen hagyni senki, extravagáns színpadi fellépésével.

A magyar pop-élet koronázatlan királyai, jobban mondva elnökei a Wellhello most is a nagyszínpadról fogja szórni a hastageket. Aki hangolódni akar rájuk, az nézze meg még egyszer a fesztiválig a #Sohavégetnemérőset, vagy csak menjen egy tavaszi koncertjükre.

A tavalyi én nagy botránya után, idén új felállással, de töretlen lendülettel érkezik az Intim Torna Illegál. Bár már meg is jelent egy friss szám az új basszerossal, remélhetőleg lesz még pár új szerzemény júliusig, amit együtt tanulhatunk meg a koncerten.

A keményebb hangzásokat kedvelőket sem hagyják ki a szervezők, így már biztos, hogy ott lesz a Road zenekar is. A Túlzó Kámfor Turnén lévő hard rock zenekar éppen egy hónapja jelentette meg első válogatásalbumát, a Tizenhetet, amin rengeteg eddig nem hallott feldolgozást lehet hallani.

Jön a Tóhoz az ország elsőszámú ska zenekara, a PASO is. A budapesti zenekar idén retroban nyomja, hisz új albumát, a Ghost Train bakeliten lehet majd megszerezni az igazi fanoknak. Persze a koncerten élőben fogják nyomni, mint mindig.

Új lemezével, a Bakancslistával lép fel a pop fiatal tehetsége, a Margaret Island. A tavalyi évben ők adták a fesztiválnak a himnuszt, így biztos közel áll a szívükhöz az egyetemisták fesztiválja. Reméljük idén is akkora bulit csapnak, mint tavaly.

A hazai gyöngyszemeken kívül természetesen idén is külföldi nevekkel fogják színesíteni a programot a szervezők. Eddig olyan világsztárokat jelentettek be, mint a Hurts, vagy Sean Paul. És még hol van a vége…

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

2025. szeptember 4.

Rúzsa Magdi is színpadra lép a Depeche Mode giga-koncerten

Rúzsa Magdi lesz a 101. hang a 2025. november 27-i Depeche Mode Special Tribute koncerten az MVM Dome-ban – ezzel végleg teljessé vált a line-up. A koncert eseménye mára fesztivállá nőtte ki magát, és országos, sőt európai méretű zenei ünneppé vált. Tovább

2025. augusztus 29.

Éljen a diktatúra!

Provokáció? Kérdés? Vagy csupán egy jól irányzott poén? drMáriás társadalomsebész, vizuális provokátor, aki a festészet, a zene, a próza és a performansz eszközeivel évtizedek óta görbe tükröt tart a hatalomnak, és most először lesz látható Budapesten, eddig sosem látott egészében ez az unikális művészi univerzum. Tovább

2025. augusztus 26.

A Textilgyárba költözik az Irodalom és blues zenés est

A „Három szerző és egy bluesgitáros” nyár eleji zenés irodalmi estet követően ezúttal a Textilgyárban hangoznak el a szövegek és az egyenesen Amerikából érkező blues szeptember 4-én. Az ősz beköszöntével a jó hangulat továbbra is garantált, az időjárás is kedvez egy pohár italnak, valamint a szabadtéri programnak. A versek, regényrészleteket mindennapi esetlenségeinkről számolnak be, garantáltan egyedi és nevetésre ösztönző stílusban. Tovább

2025. július 4.

Idén nyáron is fesztiválhangulatot ígér a veszprémi Gyárkert

A régió egyik legnagyobb és legnépszerűbb szezonális koncerthelyszíne, a Gyárkert Kultúrpark 2025-ben már harmadszor hozza el az egész nyáron át tartó fesztiválélményt Veszprémbe. A telt házas nyitóhétvégén a Halott Pénz és Majka indította el a koncertsorozatot. A nyár folyamán hétvégenként a hazai zenei élet kiemelkedő előadói, legendái – többek között Charlie, a Ganxsta Zolee és a Kartel, Ákos, a Carson Coma, Pogány Induló, Dzsúdló, Rúzsa Magdi, Desh, a Quimby, Krúbi és a Bagossy Brothers Company – lépnek majd színpadra. Tovább

2025. június 30.

Ingyenes belépési lehetőséget kínálnak a Rockmaraton szervezői az elbocsátott dunaújvárosi dolgozók számára

A regionális és országos sajtót az utóbbi hetekben egyaránt futótűzként járta be a hír, miszerint a dunaújvárosi vasmű dolgozói tömegesen veszítették el állásukat alig néhány nap leforgása alatt. Ez a szám csupán munkavállalói szinten többezres nagyságrendű, nem beszélve az elbocsátottak családjairól, akik valamennyien hihetetlenül nehéz helyzetbe kerültek. Tovább

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky