3422 zenekar 12339 letölthető zene
Rovatok
Hirdetés
Hazai

2010. január 18.

Baleset a Back II Black klipforgatásán

Copyright:

Másodfokú égési sérülést szenvedett a BackIIBlack dobosa, Glatz Gábor és csak talpraesettségének köszönhető volt, hogy nem lett belőle súlyosabb baleset.

Csütörtökön, éjszakába menően forgatta Nem kell c. dalának új klipjét a BackIIBlack együttes egy hideg raktárépületben. A tér befűtéséhez hőlégbefúvót használtak, mely aztán a balesetet okozta.

- A klipforgatás utolsó részleteit készítettük elő, amikor észrevettem, hogy lángol a nadrágom. Eltelt néhány másodperc mire feleszméltem, hogy valamit tennem kéne. Több - tehetetlen várakozásnak tűnő - percnek éreztem azt a pár másodpercet, míg végül cselekedtem: lekaptam a mellényemet és azzal oltottam el a tüzet. - mondta Glatz Gábor.

Az emlékezetes klip januárban debütál a nagyközönség előtt. Ez az első olyan videó, ami a régi-új felállásban Kató Zoltán, szaxofonossal készült.

- Aggódtunk Gáborért. A sérülését gondosan elláttuk és ő vállalta, hogy folytatja a még további 8 órás forgatást. Örülünk neki, hogy nagyobb tragédia nem lett belőle. Hiába a gondos előkészület, a legmagasabb műszaki felszereltség, ilyenek sajnos történnek, de ez a kis intermezzo nem akadályozott meg abban, hogy egy nagyon jó kis klipet készítsünk el. - mondta Bebe a BackIIBlack zenekar frontembere.

A fiúknak nagyon fontos, hogy a közönségük minden érzékszervére hassanak. Ez volt az elvárásuk az új vidóklipnél is.



A raktárhelyiségben 5 tonnányi LEDfalból építették a felvétel helyszíneit egy szobát és egy egyszemélyes alagutat. Igen látványos háttér animációt készítettek, amiben új albumuk a Funkybiotikum képregény-szereplői is megjelennek.

A zenekar tagjai biztosítják a közönségüket, hogy Glatz Gábor dobos balesete nem kacsa - bulvárhír csak azért, hogy a klip nagyobb publicitást kapjon!

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

2025. szeptember 18.

Megjelent Azahriah és Young Fly legújabb dala

Azahriah és Young Fly új dallal és különleges videóklippel jelentkeznek. Azahriah egy hónappal tripla teltházas MVM Dome koncertje előtt meglepetéssel készült a hallgatóknak – ez a Young Fly-jal közös „vemzavr!”. Tovább

2025. augusztus 31.

Itt a vadiúj Sisi-dal Budapest Parkos gigje előtt

Augusztusra igazi zenei sűrítmény érkezett Sisitől: „Civil Nihil” címmel megjelent legújabb száma, amely egy koszos, sötét boom-bap agymenés, mindenféle sablon és sample nélkül. A dal Varga Tamás, alias WaTa produceri hozzájárulásával született meg. A két alkotó régóta állandó zenei társai egymásnak, és most újra szintet léptek. Ráadásul Sisi visszatért klipet forgatni a Budapest Parkba „Anya mondd meg” című bangere óta először. Tovább

2025. augusztus 30.

Részeg az út! - neten a Cowboys slágere!

Felpezsdítette a kis település életét a Cowboys, akik első saját daluk klipjét Részeg az út címmel forgatták, amely elképesztő nézettségével szinte azonnal felrobbantotta a netet. A tavaly alakult formáció egyébként is felforgatta a mulatós műfajt egyedi stílusával, amelyben a country-t és a mulatóst elegyítették. Tovább

2025. augusztus 28.

Szekeres András: A kedvenc 10 - Előrendelhető az album!

A kedvenc 10 címmel szerzői albummal jelentkezik Szekeres András. A Junkies frontembere 10 dalt gyűjtött össze eddigi életművéből, és régi barátja, alkotótársa Tempfli Erik segítségével közösen egy több évtizedet átölelő válogatáslemezt állított össze. Tovább

2025. augusztus 25.

Megjelent DESH és Young Fly új slágere az OHMAMMA!

A DESH és Young Fly duó ismét igazi nyári slágerrel jelentkezik: itt az OHMAMMA! Hallgassátok és nézzétek meg a hozzá készült igazi nyári videóklipet is! Tovább

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky